hil_net00006
hil_net00008
hil_net00013
hil_net00039
hil_net00020

V restauraci U Koníčka jsme měli tu čest Vás potkávat od 16.6.2000 a prožili jsme s Vámi téměř čtyřiadvacet krásných i strastiplných let. Nastala doba, kdy je nutné jít dál. Takový je život. Děkujeme všem hostům, kteří nás navštěvovali pravidelně i těm, kteří zašli jen občas. Vážíme si všech.

Budeme rádi, když se spolu zase setkáme na stejném místě, ale v jiném prostoru – v Café U Koníčka. Děkujeme.

Bar

Nabízíme Vám také posezení u barového stolu. Najdete u nás bohatý výběr destilátů i míchaných nápojů, české pivo (plzeňský Prazdroj a Gambrinus) i širokou škálu nealkoholických nápojů. Nechte se potěšit příjemnou reprodukovanou hudbou i rychlou a ochotnou obsluhou.

Jídelna

V naší restauraci Vám jistě zachutná. Ať již si vyberete ucelené menu, některé z tradičních hotových jídel nebo z bohaté nabídky jídel na objednávku, jsme přesvědčeni, že nebudete zklamáni. Ať máte rádi jídla bezmasá či masitá, sladká či slaná, ostrá či jemná, určitě si u nás vyberete. Jako zákusek Vám můžeme doporučit některý ze zmrzlinových pohárů a mnoho druhů káv.

Salonek

Pro posezení v užším kruhu přátel, pořádání různých hostin a setkání je ideální salonek. Zde nebudete rušeni ostatními hosty ani žádným hlukem. Salonek je vhodný též pro pořádání různých školení s menším počtem posluchačů.

Virtuální prohlídka restaurace