Vážení hosté hotelu U Koníčka a návštěvníci restaurace U Koníčka,
rádi bychom vás informovali o dočasném uzavření restaurace z důvodů rekonstrukce.
O znovuotevření vás budeme včas informovat.

Hotelové služby (vč. snídaní) zůstávají v provozu bez omezení (24/7, recepce +420 776 806 422).

Děkujeme za pochopení a věříme, že nám zachováte přízeň.

hil_net00006
hil_net00008
hil_net00013
hil_net00039
hil_net00020

V naší restauraci Vás přivítá vlídná obsluha a stylově čisté prostředí. Ojedinělý výhled na dačické náměstí Vám zpříjemní posezení u dobrého jídla či nápoje. Dlouhá tradice podniku sahající až do minulého století nás zavazuje k udržování standardně vysoké úrovně poskytovaných služeb.

Bar

Nabízíme Vám také posezení u barového stolu. Najdete u nás bohatý výběr destilátů i míchaných nápojů, české pivo (plzeňský Prazdroj a Gambrinus) i širokou škálu nealkoholických nápojů. Nechte se potěšit příjemnou reprodukovanou hudbou i rychlou a ochotnou obsluhou.

Jídelna

V naší restauraci Vám jistě zachutná. Ať již si vyberete ucelené menu, některé z tradičních hotových jídel nebo z bohaté nabídky jídel na objednávku, jsme přesvědčeni, že nebudete zklamáni. Ať máte rádi jídla bezmasá či masitá, sladká či slaná, ostrá či jemná, určitě si u nás vyberete. Jako zákusek Vám můžeme doporučit některý ze zmrzlinových pohárů a mnoho druhů káv.

Salonek

Pro posezení v užším kruhu přátel, pořádání různých hostin a setkání je ideální salonek. Zde nebudete rušeni ostatními hosty ani žádným hlukem. Salonek je vhodný též pro pořádání různých školení s menším počtem posluchačů.

Virtuální prohlídka restaurace